Akita Inu Tomadochi Akita Inu Tomadochi
  • En
  • De

Přijímáme rezervace na štěňátka


Narození štěňátek očekáváme v říjnu 2014.
Odběr štěňátek bude v prosinci 2014

Dája a Dairin


CZ
Přijímáme záznamy na červená štěňátka plemene Akita Inu s PP po vysoce kvalitních, zdravých a výstavně úspěšných rodičích s výborným rodokmenem a přátelskou povahou. Otec Benjiro Petaki Kensha, plnochrupý, HD 0/0, vždy výborný, CAJC, BOJ, Res.CAC,.. Matka Akemi Tomadochi, plnochrupá, HD 0/0, Výborná, Res.CAC.. Domácí chov nikoli komerční velkochov v nejlepší možné péči. Štěňátka od nás mají již základy do života. Narození štěňátek očekáváme v říjnu 2014 a k odběru by byla v prosinci 2014. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Více informací na emailu: kozak@chovakitainu.cz, nebo Tel.: +420 603 933 160

ENG
We accepted reservations for red puppies of the breed Akita Inu with quality certificate. Their parents are quality, healthy and very successful in dogs exhibitions, have great pedigree and are very friendly. Father is Benjiro Petaki Kensha, all teeth, HD 0/0. Mother Akemi Tomadochi HD 0/0. Domestic breeding isn’t commercial and everything is in great care. Puppies should be born in October 2014 and to receive they should be in December 2014. The contract of sale and breeding service is of course. More information: kozak@chovakitainu.cz

Kdy očekáváme narození štěňátek?
Štěňátka by se měla narodit začátkem října 2014 a k odběru budou v prosinci 2014 (cca 7-8 týdnů po narození).

Cena štěňátek
Průměrná cena štěňátek se v České Republice pohybuje od 15 000 - 25 000 Kč, což je o proti zahraničí, kde se cena pohybuje od 1000 - 3000 Euro mnohem nižší. Cena se dále odvíjí od kvality rodičů a dalších faktorů jako například výstavní budoucnost štěňátek.

A co očekáváme od nových majitelů?
Byli bychom rádi, kdyby naše štěňátka našla hodné a milující majitele, kteří nadále zůstanou s námi v kontaktu a občas nás informují, jak se jejich mazlíčkům daří, popřípadě zašlou nějaké fotografie a nebo se někdy navštívíme.
Rozhodně si dávám pozor, aby se naše štěňátka nedostala k množitelům Akit!

Máte zájem o štěňátko?
Pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, napište nám na náš email něco stručně o Vás, proč zrovna jste si vybrali plemeno Akita Inu, jaké jsou Vaše zkušenosti se psy a za jakým účelem si štěňátko chcete pořídit. Nebo nám můžete zatelefonovat a zeptat se na vše, co budete potřebovat. Štěňátka budou při odběru socializovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená s europasem. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Ke štěňátku dostanete bohatý chovatelský balíček.
Rozhodně uvítáme Vaši osobní návštěvu.O všem dalším Vás budu pravidelně informovat smille


Očekáváme narození štěňátek!!
Akita Inu stene
Konečně jsme se dočkali! smille Dnes nám ultrazvuk potvrdil, že naše Akemi čeká štěňátka! Všichni máme neuvěřitelnou radost a už se nemůžeme dočkat až se nám narodí malé kuličky. U všech štěňátek předpokládáme výstavní budoucnost. Uvítáme osobní návštěvu. Pokud máte zájem o štěňátko neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme krásného zkušeného krycího psa Akita Inu s PP čisté japonské krve. Úžasné povahy, mohutné stavby těla, uchovněný, DKK A/A, výstavně velice úspěšný, vždy výborný, CAJC, BOJ, Res.CAC.. Cena za krytí je 2 000 Kč za každé narozené štěňátko, splatných měsíc po jejich narození.

Akita Inu Akemi


Klubová výstava a bonitace Praha


Akita Inu výstava
Dne 19.4.2014 jsme se účastnili klubové výstavy a bonitace v Praze. Benjiro se umístil na vynikajícím druhém místě celkem z jedenácti psů a získal tak titul Res.CAC a naše Akemi se umístila na krásném třetím místě z celkového počtu osmi fenek. Oba dva se spolu umístili na prvním místě v soutěži o nejhezčí pár psů a odnesli si krásný pohár. Po výstavě byli Benjiro s Akemi úspěšně zbonitováni a zařazeni tak do chovu.Přidejte se k našim Akitám na Facebooku a buďte například informováni o plánovaných štěňátkách, akcích a podobně.
Mezinárodní výstava v Praze s našimi Akiťáčky


Akita Inu výstava
Jako každým rokem jsme se účastnili s našimi Akiťáčky Mezinárodní výstavy v Praze. Benjiro a Akemi se předvedli v celé své kráse a měli velký úspěch. Benjiro byl ohodnocen na Výborný1, CAJC, BOJ a naše Akemi dostala též Výbornou jako druhá a Res.CAC.

Všichni se moc těšíme na další výstavu smilleNáš Benjirko s Akemi na výstavě


Akita Inu výstava
Naši miláčci Benjiro i Akemi se předvedli na klubové výstavě v Mladé Boleslavi na výbornou, což nás moc potěšilo a jsme na ně pyšní. Samozřejmě následovala veliká odměna v podobě psího rautu, což potěšilo zase je.
V naší fotogalerii najdete nové foto.


Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Akita Inu TOMADOCHI © 2010-2018TOPlist