Akita Inu Tomadochi Akita Inu Tomadochi
  • En
  • De

Velká gratulace Akimu na výstavě v Brně


Akita Inu výstava
Aki z našich prvních štěňátek se umístil na prvním místě na mezinárodní výstavě v Brně. Jeho první výstava a hned takový úspěch smille Takže velká gratulace nejen Akimu ale i páníčkům. Jsme rádi, že štěňátka od naší Daiiči mají na výstavách takový úspěch. Těšíme se, až se na nějaké výstavě setkáme!
Akemi a Benjirko výcvikový kurz


Akita Inu výstava
Naše dvojka úspěšně absolvovala výcvikový kurz základní poslušnosti v Jičíně. Uvidíme jak dlouho jim to vydrží smille

Pár fotografií z výcviku najdete zde.


Velká gratulace Aiko a majitelům, krásný výsledek!


Akita Inu výstava
Aiko z našeho prvního vrhu nám udělala na výstavě v Mladé Boleslavi velkou radost, když se umístila na prvním místě. Maminka Daiiči je na tebe hrdá smille škoda, že my jsme se výstavy neúčastnili, tak snad zase příště.


Dnes jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v Praze


Akita Inu výstava
Dnes jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v Praze. Potkali jsme se zde i s Aimi, která byla prvně okusit výstavu. Naši akiťáčci nám zde udělali moc velikou radost. Benji, který byl první na řadě dostal velmi nadějnou. Ukázání zoubků a všeho dalšího mu nedělalo žádný problém. Daiiči již zkušenější dostala hodnocení V1, CAC, Res.CACIB a domů si odvezla krásnou medaili smille

Bohužel nám na výstavě chyběl fotograf a tak máme jen pár fotografií zde.Dnes jsme se zúčastnili klubové výstavy v Dětřichově


Akita Inu výstava
Dnes jsme se zúčastnili klubové výstavy v Dětřichově u Svitav. Počasí nám krásně přálo a pejskové krásně spolupracovali. Potkali jsme se tu i s naší Aiko, která také šla poprvé si vyzkoušet výstavu. Před vystavováním se Akemi stresovala stejně, jako když byla její maminka malá, tak snad i ona časem pochopí, že o nic nejde a zalíbí se jí to. První šel náš Benji a dostal velmi nadějnou, rovněž tak Akemi, která ho následovala. Daiiči také uspěla a udělala nám velkou radost, dostala výbornou smilleJsme na naše hafany pyšní a těšíme se brzy na další výstavu.
Více fotografií zde.Dnes nás navštívil Boshirko s Aiko


Akita Inu sraz
Dnes nás navštívili naši kamarádi spolu s Boshirkem a Aiko. Aiko se sice s maminkou už moc nepoznala, ale věřím, že nás si ještě trochu pamatovala. Všichni si krásně hráli a nakonec došlo i na pranici. Nakonec všichni po výletě a dovádění usnuli únavou.

Více fotografií zde.

Informace pro nové majitele štěňátek:


Dnes mi konečně přišly průkazy původu z plemenné knihy. Obratem je zasílám dále smille


Náš nový člen smečky Akita Inu Benjiro


Dnes nám přibyl nový člen do naší rodiny. Je to psí Akiťáček čistě japonské krve Benjiro. Velký krasavec, kterého jsme si hned všichni zamilovali. S domácími pejsky se snáší krásně. Chvíli se rozkoukával a pak již spolu všichni dováděli a hráli si. Tak nyní máme doma již čtyři pejsky, tak snad se nám navzájem nesnědí smille
Akita Inu BenjiroAkita Inu BenjiroAkita Inu Akemi
Pokud máte zájem o krytí s naším pejskem, neváhejte nás kontaktovat a na všem se jistě domluvíme. Náš Benjirko kryje za 2000 Kč za každé narozené štěňátko, splatných měsíc po jejich narození. Přečtěte si více o našem Benjirkovi v celém článku.
>> ZOBRAZIT CELÝ ČLÁNEK <<Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Akita Inu TOMADOCHI © 2010-2018TOPlist