Akita Inu Tomadochi Akita Inu Tomadochi
  • En
  • De

Přijímáme rezervace na štěňátka


Narození štěňátek očekáváme v říjnu 2014.
Odběr štěňátek bude v prosinci 2014

Dája a Dairin


CZ
Přijímáme záznamy na červená štěňátka plemene Akita Inu s PP po vysoce kvalitních, zdravých a výstavně úspěšných rodičích s výborným rodokmenem a přátelskou povahou. Otec Benjiro Petaki Kensha, plnochrupý, HD 0/0, vždy výborný, CAJC, BOJ, Res.CAC,.. Matka Akemi Tomadochi, plnochrupá, HD 0/0, Výborná, Res.CAC.. Domácí chov nikoli komerční velkochov v nejlepší možné péči. Štěňátka od nás mají již základy do života. Narození štěňátek očekáváme v říjnu 2014 a k odběru by byla v prosinci 2014. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Více informací na emailu: kozak@chovakitainu.cz, nebo Tel.: +420 603 933 160

ENG
We accepted reservations for red puppies of the breed Akita Inu with quality certificate. Their parents are quality, healthy and very successful in dogs exhibitions, have great pedigree and are very friendly. Father is Benjiro Petaki Kensha, all teeth, HD 0/0. Mother Akemi Tomadochi HD 0/0. Domestic breeding isn’t commercial and everything is in great care. Puppies should be born in October 2014 and to receive they should be in December 2014. The contract of sale and breeding service is of course. More information: kozak@chovakitainu.cz

Kdy očekáváme narození štěňátek?
Štěňátka by se měla narodit začátkem října 2014 a k odběru budou v prosinci 2014 (cca 7-8 týdnů po narození).

Cena štěňátek
Průměrná cena štěňátek se v České Republice pohybuje od 15 000 - 25 000 Kč, což je o proti zahraničí, kde se cena pohybuje od 1000 - 3000 Euro mnohem nižší. Cena se dále odvíjí od kvality rodičů a dalších faktorů jako například výstavní budoucnost štěňátek.

A co očekáváme od nových majitelů?
Byli bychom rádi, kdyby naše štěňátka našla hodné a milující majitele, kteří nadále zůstanou s námi v kontaktu a občas nás informují, jak se jejich mazlíčkům daří, popřípadě zašlou nějaké fotografie a nebo se někdy navštívíme.
Rozhodně si dávám pozor, aby se naše štěňátka nedostala k množitelům Akit!

Máte zájem o štěňátko?
Pokud máte zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice, napište nám na náš email něco stručně o Vás, proč zrovna jste si vybrali plemeno Akita Inu, jaké jsou Vaše zkušenosti se psy a za jakým účelem si štěňátko chcete pořídit. Nebo nám můžete zatelefonovat a zeptat se na vše, co budete potřebovat. Štěňátka budou při odběru socializovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená s europasem. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Ke štěňátku dostanete bohatý chovatelský balíček.
Rozhodně uvítáme Vaši osobní návštěvu.O všem dalším Vás budu pravidelně informovat smille 
  4. 10. 2014
Akita Inu Tomadochi Facebook Akita Inu Google smille Akita Inu Tomadochi Rajce

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Akita Inu TOMADOCHI © 2010-2018TOPlist