Akita Inu Tomadochi Akita Inu Tomadochi
  • En
  • De
Nabízíme krásného krycího psa Akita Inu s PP čisté japonské krve. Úžasné povahy, mohutné stavby těla, uchovněný, DKK A/A, výstavně velice úspěšný, vždy výborný, CAJC, BOJ, Res.CAC.. Cena za krytí je 2 500 Kč za každé narozené štěňátko, splatných měsíc po jejich narození.

Akita Inu Akemi


Klubová výstava a bonitace Praha


Akita Inu výstava
Dne 19.4.2014 jsme se účastnili klubové výstavy a bonitace v Praze. Benjiro se umístil na vynikajícím druhém místě celkem z jedenácti psů a získal tak titul Res.CAC a naše Akemi se umístila na krásném třetím místě z celkového počtu osmi fenek. Oba dva se spolu umístili na prvním místě v soutěži o nejhezčí pár psů a odnesli si krásný pohár. Po výstavě byli Benjiro s Akemi úspěšně zbonitováni a zařazeni tak do chovu.Přidejte se k našim Akitám na Facebooku a buďte například informováni o plánovaných štěňátkách, akcích a podobně.
Mezinárodní výstava v Praze s našimi Akiťáčky


Akita Inu výstava
Jako každým rokem jsme se účastnili s našimi Akiťáčky Mezinárodní výstavy v Praze. Benjiro a Akemi se předvedli v celé své kráse a měli velký úspěch. Benjiro byl ohodnocen na Výborný1, CAJC, BOJ a naše Akemi dostala též Výbornou jako druhá a Res.CAC.

Všichni se moc těšíme na další výstavu smille


Náš Benjirko s Akemi na výstavě


Akita Inu výstava
Naši miláčci Benjiro i Akemi se předvedli na klubové výstavě v Mladé Boleslavi na výbornou, což nás moc potěšilo a jsme na ně pyšní. Samozřejmě následovala veliká odměna v podobě psího rautu, což potěšilo zase je.
V naší fotogalerii najdete nové foto.
Velká gratulace Akimu na výstavě v Brně


Akita Inu výstava
Aki z našich prvních štěňátek se umístil na prvním místě na mezinárodní výstavě v Brně. Jeho první výstava a hned takový úspěch smille Takže velká gratulace nejen Akimu ale i páníčkům. Jsme rádi, že štěňátka od naší Daiiči mají na výstavách takový úspěch. Těšíme se, až se na nějaké výstavě setkáme!Akemi a Benjirko výcvikový kurz


Akita Inu výstava
Naše dvojka úspěšně absolvovala výcvikový kurz základní poslušnosti v Jičíně. Uvidíme jak dlouho jim to vydrží smille

Pár fotografií z výcviku najdete zde.

Velká gratulace Aiko a majitelům, krásný výsledek!


Akita Inu výstava
Aiko z našeho prvního vrhu nám udělala na výstavě v Mladé Boleslavi velkou radost, když se umístila na prvním místě. Maminka Daiiči je na tebe hrdá smille škoda, že my jsme se výstavy neúčastnili, tak snad zase příště.

Dnes jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v Praze


Akita Inu výstava
Dnes jsme se zúčastnili mezinárodní výstavy v Praze. Potkali jsme se zde i s Aimi, která byla prvně okusit výstavu. Naši akiťáčci nám zde udělali moc velikou radost. Benji, který byl první na řadě dostal velmi nadějnou. Ukázání zoubků a všeho dalšího mu nedělalo žádný problém. Daiiči již zkušenější dostala hodnocení V1, CAC, Res.CACIB a domů si odvezla krásnou medaili smille

Bohužel nám na výstavě chyběl fotograf a tak máme jen pár fotografií zde.
Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Akita Inu TOMADOCHI © 2010-2014TOPlist