Akita Inu Tomadochi Akita Inu Tomadochi
  • En
  • De
Poslední volná štěňátka
Akita Inu stene

BANKEN - VOLNÝ
BENJI - VOLNÝ
BENKEI - REZERVOVANÝ
BOSU - REZERVOVANÝ
BACHIKO - REZERVOVANÁ
BANIRA - VOLNÁ
BIBÓ - REZERVOVANÁ
BIJIN - VOLNÁ
BINJIN NANU - REZERVOVANÁ

Fotografie a videa všech štěňátek najdete na našich Facebook stránkách smille
Máme již 35 dní. smille

Máme již 32 dní. smille

Máme již 12 dní. smille

Dnes 21.10.2014 v noci se nám narodilo 9 krásných štěňátek!
3 červení pejsci, 1 bílý pejsek, 3 červené fenky a 2 bílé fenky.
Všechna štěňátka se mají čile k světu a Akemi je výbornou maminkou. smille


Očekáváme narození štěňátek!!
Akita Inu stene
Konečně jsme se dočkali! smille Dnes nám ultrazvuk potvrdil, že naše Akemi čeká štěňátka! Všichni máme neuvěřitelnou radost a už se nemůžeme dočkat až se nám narodí malé kuličky. U všech štěňátek předpokládáme výstavní budoucnost. Uvítáme osobní návštěvu. Pokud máte zájem o štěňátko neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme krásného zkušeného krycího psa Akita Inu s PP čisté japonské krve. Úžasné povahy, mohutné stavby těla, uchovněný, DKK A/A, výstavně velice úspěšný, vždy výborný, CAJC, BOJ, Res.CAC.. Cena za krytí je 2 000 Kč za každé narozené štěňátko, splatných měsíc po jejich narození.

Akita Inu Akemi


Klubová výstava a bonitace Praha


Akita Inu výstava
Dne 19.4.2014 jsme se účastnili klubové výstavy a bonitace v Praze. Benjiro se umístil na vynikajícím druhém místě celkem z jedenácti psů a získal tak titul Res.CAC a naše Akemi se umístila na krásném třetím místě z celkového počtu osmi fenek. Oba dva se spolu umístili na prvním místě v soutěži o nejhezčí pár psů a odnesli si krásný pohár. Po výstavě byli Benjiro s Akemi úspěšně zbonitováni a zařazeni tak do chovu.Přidejte se k našim Akitám na Facebooku a buďte například informováni o plánovaných štěňátkách, akcích a podobně.
Mezinárodní výstava v Praze s našimi Akiťáčky


Akita Inu výstava
Jako každým rokem jsme se účastnili s našimi Akiťáčky Mezinárodní výstavy v Praze. Benjiro a Akemi se předvedli v celé své kráse a měli velký úspěch. Benjiro byl ohodnocen na Výborný1, CAJC, BOJ a naše Akemi dostala též Výbornou jako druhá a Res.CAC.

Všichni se moc těšíme na další výstavu smilleNáš Benjirko s Akemi na výstavě


Akita Inu výstava
Naši miláčci Benjiro i Akemi se předvedli na klubové výstavě v Mladé Boleslavi na výbornou, což nás moc potěšilo a jsme na ně pyšní. Samozřejmě následovala veliká odměna v podobě psího rautu, což potěšilo zase je.
V naší fotogalerii najdete nové foto.


Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Akita Inu TOMADOCHI © 2010-2014TOPlist