Akita Inu Tomadochi Akita Inu Tomadochi
  • En
  • De

CHOVATELSKÁ STANICE AKITA INU TOMADOCHI


Logo
Naše psí království se nachází v pohádkově krásné přírodě v Českém Ráji.

Máme již zkušenosti s mnoha plemeny psů počínaje těmi menšími, drobnějšími, až po ty větší a mohutnější jako je Akita Inu. Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2010 kdy jsme si domů přivezli naši první fenečku Daiiči (v překladu znamenajicí první), kterou si všichni hned zamilovali a ihned se stala členem naší rodiny.

3.10.2012 se nám narodila naše první štěňátka od Daiiči. Tři fenečky Aiko, Aimi, Akemi a jeden klučík Aki. Akemi nám nejvíce přirostla k srdci a tak zůstala s námi a rozšířila tak naši smečku o další Akití slečnu. Protože jsem velice toužil mít v naší smečce i pořádného psího vůdce, přivezl jsem si domů našeho prvního Akitího pejska Benjira, který je pouze o dva týdny mladší než naše Akemi.

Pejskové mají u nás k dispozici velikou zahradu na které tráví většinu dne dováděním s hračkami a nebo odpočinkem nejraději pod stromy. Na noc je bereme v létě domů, kde pokojně leží vedle postele až do rána. V případě nepříznivého počasí mají na zahradě zateplené boudy a kotce, ale nejraději jsou stejně doma s námi. Kotce využíváme jen v případě, že nikdo z majitelů není doma, tedy především pro bezpečí pejsků.

DaiičiKaždodenní procházky, vyjížďky na kole či koloběžce se stali již tradicí a psi je milují a nemohou se dočkat, kdy konečně zase vyrazíme na výlet. Naše pejsky krmíme výhradně superprémiovým psím krmivem. 3-4 krát do týdne mají vařené maso, nebo jiné psí pochoutky. Výživa je velice důležitá nejenom pro jejich zdravý vývin a růst, ale dodá jim mnohem více energie.

Cílem našeho chovu je vychovávat zdravé, veselé, klidné a milující jedince, kteří mají dělat svým budoucím pánům stejné radosti a potěšení jako dělají naši psi nám.
Můžete si s námi také domluvit návštěvu a přijet se přesvědčit sami, že Akita je opravdu jedinečný pes!

Po celý rok bereme nezávazné záznamy na štěňátka.
Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám odpovíme.Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Akita Inu TOMADOCHI © 2010-2018TOPlist